circus24

Mina olen Teodor ja ma olen Circus24.ee tegevjuht. Üldiselt ma pakin pakke, kui meilt midagi tellitakse, tegelen toodete inventuuriga ja muude selliste asjadega. Tsirkusepood on minu jaoks väga tähtis, kuna ma olen seda teinud juba nii kaua, et ilma selleta oleks üsna igav.

Aga kuidas me üldse alustasime selle õpilasfirmaga?

Tegelikult sai kõik alguse selles, kui Tom Valsberg meil laule õpetamas käis. Pärast laulmist tõi ta järsku lillepulgad ja hõljuvad pulgad välja (lillepulgad on sellised kolm pulka, mis on silikoniga kaetud ja hõljuvad pulgad on pulgad, mille küljes on läbipaistev tamiil ja neid saab

hõljutada) igatahes sealt saime oma esimese tsirkusepisiku ja nii see edasi läkski; käisime huvilistega Londonis hulgimüüjatega sidemeid loomas, tegime endale veebilehe: Circus24.ee.

Ja nüüd esineme oma mustkunstietendusega, millega kogusime raha, et minna Sri Lankale, mille kohta saad lugeda sellest artiklist.

Sisuliselt: meilt tellitakse, vahepeal tellime kaupa juurde, siis ostetakse see jälle ära.

Mina olen Hanna. Ma küll ei tea kuidas see mõte õpilasfirma teha tekkis kuna mind ei olnud siis veel Leiutajate külakoolis. Kui mina liitusin jooksis firma juba väga hästi. Teelimuste pakke on väga lõbus koos teistega kaunistada, ma oleksin tahtnud väga näha pakki saaja reaktsiooni kui ta selliselt kaunistatud paki saab. Ma mäletan esimene kord kui ma teistega tulin kaasa laadale müüma ja õpitube tegema, siis ma kartsin ikka päris kõvasti võõrastega suhelda, aga kui ma olin juba sisse elanud sain ma aru kui lõbus see võib olla. Alati kui me nüüd läheme laadale tean ma, et midagi pole karta ja see on lõbus. Mustkunstishõud tehes on ikka üsna suur lavaärevus, aga noh sinna ei sa midagi parata. Mõned korrad on mul isegi hääl, jalg või käsi värisenud. Kuid kui me oleme juba lavale astunud unustan ma selle hirmu ja lõbutsen. Ma väga naudin laval publiku tähele panu, see muidugi oleneb publikust, kui rahvas elab shõule kaasa on mul väga kerge ja lõbus, aga kui nad istuvad seal nagu hauakivid on minu jaoks üsna raske lõbusalt shõud teha.


Mina olen Frida.