sri lanka


Minu jaoks oli soojal maal snorgedada, õppida, teist kultuuri näha juba eluaegne unistus olnud.

Ma poleks uskunud, et see soov niipea täitub. Aga kui väga, väga soovida siis se täitub alati!

Kuidas meil see mõtte tekkis?

See idee sai alguse sellest, et tekkis suur soov snorgeldada ja teisi veega seotud tegevusi teha. Me tegime plaani kuidas saaks raha saada, et lennupiletid osta. Tegime ühe totalisaatori, plaan oli koguda 2000 eurot.

Raha hakkasime me koguma mustkunsti ja tsirkuse shõudega, pitsa õpitubadega, kus tulid alati ime head pitsad, ning mingi osa tsirkuse poega teenitud rahast läks ka reisifondi. Üle poole aasta kogutud, saime lõpuks ometi 2000 eurot kokku. Aga siis tekkis küsimus, kuhu maale me üldse läheme. Algul oli plaan minna kuhugi Indoneesia kanti või Indiase Bengaluruse, mõtteid oli palju. Me tegime ettekandeid erinevate maade kohta ja uurisime palju. Lõpuiks saime ühisele kokkulepe, et läheks Sri Lankale. Seal oli võimalik snorgeldada, surfata, ime head toidud ja ilus loodus. Siis oli meil vaja maja leida maja kus me Sri Lankal olles viibime. Me vaatasime Airbnbst erinevaid maju, leidsime kaks väga ilusat maja. Veidi raske oli otsustada, kuna mõlemad majad olid väga ilusad.Kuid saime otsustatud, meie koduks sai imeilus maja hiigel-hiigel suure aiaga.

Ainult veel natukene oligi reisini jäänud kuigi se tundus nii pikk aeg. Mul ei jõudnud see pikkaaega kohale, et me läheme päriselt reisile. Selle pärast mul ei tekkinudki reisiärevust. Viimamsel päeval, juba Tallinnas olles läks mul reisiärevus nii suureks, et ei suutnudki muule mõelda, eriti veel lennujaamas. Jah, ja nii see reis mõtte tekkiski.